19/03/2024

BUDUĆNOST KRUŠIK POJAČAVA FORMU

Autor 08/08/2022

Nakon ekspresnog povratka u Srpsku ligu, osetno pojačana ekipa Budućnost Krušika nastavila je sa pripremnim utakmicama i podizanjem forme pred početak prvenstva.

Nakon dobre utakmice protiv superligaša Kolubare, rezultar je bio nerešen 0:0 u subotu je u Valjevu gostovala ekipa Borca iz Lazarevca. Gosti su bili lak plen, pa je rezultat bio 6:0 za valjevsku ekipu. Golove su postigli Tripković, Rajevac (2) ,i Todorović u prvom poluvremenu. Poslednja dva gola postigao je Ilija Milanović u 82. i 83.minutu igre. Valjevska ekipa polako podiže formu pred početak prvenstva.

Prvenstvo Srpske lige zapad počinje u subotu 13.avgusta, a valjevski srpskoligaš prvu utakmicu igra protiv ekipe Rađevca iz Krupnja. Utakmica se igra na stadionu u parku Pećina sa početkom u 17.30.