19/03/2024
Najnovije vesti

RUKOMETAŠI STARTOVALI POBEDOM

Autor 10/10/2021

Rukometaši Metalca startovali su pobedom u takmičarskom delu Prve lige- zapad. Na gostujućem terenu savladana je ekipa Arilja rezultatom 29:23. Odličnom igrom u prvom poluvremenu Metalac je napravio osetljivu razliku pa se na odmor otišlo sa sedam golova prednosti 17:10. Dobra igra nastavljena je i u drugom poluvremenu pa pobeda nije dolazila ni jednog momenta u pitanje.

Trener Metalca Dragomir Čačić ističe: ” Uspeli smo da konsolidujemo ekipu, iako smo imali probleme sa zdravljem četvorice igrača. Ipak smo se dobro pripremili za ovu utakmicu, odlično smo igrali odbranu, što je rezultiralo konačnim rezultatom”.

Najefikasniji u ekipi Metalca bio je Marko Čačić koji je postigao devet golova i koji je proglašen igračem utakmice, gol manje postigao je Ognjen Pejić, a sedam puta se u listu strelaca upisao Kosta Nedeljković .

U drugom kolu Metalac se u hali sportova u nedelju sastaje sa ekipom Belog anđela iz Prijepolja. Početak je u 18 sati.