19/03/2024

NOVA POBEDA RADNIČKOG

Autor 03/10/2021

I drugi valjevski zonaš ostvario je novu pobedu. Rezultatom 2:0 Radnički je pobedio nezgodnu ekipu Vrelo Sport.

Na V puku viđena je čvrsta utakmica u kojoj je Radnički bio dominantnija ekipa, a posebno u drugom poluvremenu, kada je došla do izražaja i fizička sprema igrača. Tada su i pali golovi. Evro gol Đukića sa 25 metara u same rašlje gostujuće ekipe najavio je trijumf domaćina, dok se za drugi gol pobrinuo Janković udarcem glavom dva minuta pre kraja utakmice.

Nakon lošijeg starta i samog rasporeda utakmica, Radnički staje polako na noge, pa je u poslednje tri utakmice zabeležio dve pobede i jednan nerešen rezultat. Pobeđen je Zadrugar u Valjevu 2:0, da bi bod u Mionici bio zlata vredan, jer je zarađen sa igračem manje na terenu. Uz jučerašnju pobedu, Radnički sada ima 11 bodova na tabeli sa tri pobede, dva nerešena meča i dve poraza.