• Vesti
  • JOŠ JEDNA POBEDA VATERPOLISTA VALJEVA

JOŠ JEDNA POBEDA VATERPOLISTA VALJEVA

Autor 21/11/2021

Odigrane su utakmice šestog kola Prve vaterpolo lige Srbije. Vaterpolisti VK Valjevo na gostovanju u Bečeju ostvarili su uverljivu pobedu 13:4 (3:0, 3:3, 1:5, 0:2) nad ekipom Bečeja.

Valjevci su odličnom igrom već tokom prve četvrtine nagovestili novi uspeh. Jedina ravnopravna borba viđena je u drugoj četvrtini koja je završena nerešenim rezultarom.

Dobra odbrana i efikasan napad nisu dovodili petu po redu pobedu u pitanje. Najefikasniji u valjevskoj ekipi koja je ovoga puta nastupala bez Gligorijevića, su bili Konatar sa četiri i Talaja sa tri postignuta gola.

Nakon šest kola Valjevo se nalazi na drugom mestu tabele Prve lige sa pet pobeda i jednim porazom. Jedini porez pretrpljen je u Beogradu od ekipe Vukovi, koja se nalazi na prvom mestu tabele.

Nakon nedelju dana pauze Valjevo će kao domaćin u Šapcu dočekati ekipu Palilule.