19/03/2024
Najnovije vesti

PORAZ METALCA POSLE PRODUŽETKA

Autor 16/10/2021

Treće kolo Košarkaške lige Srbije obeležila je dramatična utakmica u Pančevu. Metalac je poražen nakon produžetka od domaćeg Tamiša . Konačan rezultat 91:83.

Ekipa Tamiša odlično je otvorila utakmicu, pa je nakon prve četvrtine semafor pokazivao 30:15. Probuđeni gosti su uzvratili u drugoj četvrtini koju su dobili rezultatom 28:15. Klackalica se nastavila u drugom poluvremenu kada su domaćini treću deonicu dobili 15:10, da bi Metalac u četvrtoj četvrtini bio bolji 16:23.

U produžetku sreća je bila na strani Pančevaca uz konačan rezultat 91:83. Utakmica je trajala gotovo tri sata zbog kvara na semaforu domaćina. Najefikasniji u Metalcu bili su Žižić sa 21 poenom, Veljković sa 17 i Pajović sa 15 poena, dok su u redovima Tamiša najbolji bili Smiljanić sa 24 i Lugić sa 15 pogodaka.