19/03/2024

VALIS PO STAROM

Autor 13/03/2022

U nastavku takmičenja vaterpolo Super lige, vaterpolisti valjevskog Valisa ostvarili su novu pobedu i potvrdili sedmo mesto na tabeli. Sinoć je pobeđena ekipa Naisa iz Niša 8:4 ( 2:1, 2:1, 2:1, 2:1 ).

U veoma tvrdoj igri, u kojoj su se gosti pokazali kao čvrst protivnik, rezultat ipak ni jednog trenutka nije dolazio u pitanje.

Sve četiri četvrtine dobila je valjevska ekipa, a čini se da se u igri osetio umor valjevskih vaterpolista.

Najbolji pojedinac u redovima Valisa bio je Aleksandar Kovačević, koji je ujedno i najbolji strelac sa četiri postignuta gola. Koliko je čvrsta odbrana Valisa bila govori i podatak da su gosti od četiri postignuta gola jedan postigli iz peterca (a imali su dva).

Valisu sledi četrvrfinala play-offa sa ekipom Partizana, a istovremeno slede dve utakmice baraža za ulazak u Premijer ligu protiv ekipe Šapca.