• Vesti
  • BUDUĆNOST KRUŠIK 2014 BEZ PREMCA

BUDUĆNOST KRUŠIK 2014 BEZ PREMCA

Autor 17/10/2021

Uknjižili su fudbaleri Budućnost Krušika 2014 nova tri boda na gostovanju u Ljuboviji gde je pobeđena ekipa domaće Drine rezultatom 3:0 (0:0).

Na veoma lošem terenu prvo poluvreme proteklo je gotovo bez šansi za gol. Drugo poluvrene obeležila je dominacija valjevske ekipe, a do prvog gola došlo se fantastičnim centaršutom Sofronića, koji je ušao u drugom poluvremenu.Strelac je bio Rista Ristović. Mladi Dimitrije Ristović postigao je drugi gol tako što je sa centra silovito krenuo, predriblao dva suparnička igrača, potom na ivici šesnaesterca fantastičnom varkom izbacio iz igre i trećeg, a potom lepim šutom povećao prednost valjevske ekipe na 2:0. Kapiten Gentić odličnim udarcem glavom, nakon centaršuta danas odličnog Sofronića zapečatio je današnje izdanje valjevske ekipe u Ljuboviji.

Ovo je bila deveta pobeda Budućnost Krušika 2014, pa sa 27 bodova zauzima neprikosnoveno prvo mesto na tabeli Kolubarsko-mačvanske zone.

Sledeće subote na stadionu na Pećini igra se gradski derbi. Budućnost Krušik 2014 dočekuje ekipu Radničkog sa V puka.