• Vesti
  • BUDUĆNOST KRUŠIK 2014 PONOVO RAFALNO

BUDUĆNOST KRUŠIK 2014 PONOVO RAFALNO

Autor 25/09/2021

FK Budućnost Krušik 2014 je u šestom kolu zone u derbiju kola lakše od očekivanog ubedljivo pobedila ekipu Mladosti iz Prnjavora, rezultatom 4:0 (1:0).

Nakon brojnih šansi u prvom poluvremenu, prednost domaćinu doneo je Janković u 16 minutu  iz opravdanog jedanaesterca. I u drugom poluvremenu igralo se uglavnom na strani gostiju. Drugi gol postignut je zaslugom Riste Ristovića koji je napravio pravi pometnju u šesnaestercu gostiju, nakon čega je asistirao Jankoviću za drugi gol na utakmici. Tintor je bio strelac trećeg gola nakon odličnog centar šuta sa krila, dok je kapiten Gentić zapečatio sudbinu Mladosti u finišu utakmice.

Nakon ove utakmice Budućnost Krušik 2014 je na čelu tabele na maksimalnih 18 bodova. U sledećem kolu gostuje u Bogosavcu gde igra sa ekipom Sloge.