19/03/2024

NEOČEKIVANI PORAZ U VALJEVU

Autor 05/12/2021

Nastavljaju se oscilacije u igri rukometaša Metalca. Nakon odlične igre prošlog vikenda kada je u gostima pobeđena ekipa Omladinca u Gornjem Milanovcu rezultatom 23:32, juče su rukometaši Metalca poraženi na domaćem terenu od ekipe Mačve 26:29.

Metalac je odlično odigrao prvo poluvreme pa je rezultat glasio 15:11 za domaćina, ali je u drugom poluvremenu došlo do preokreta. Agilna ekipa Mačve stigla je vođstvo valjevske ekipe, a zatim povela, i vođstvo nije ispuštala do poslednjeg sudiskog zvižduka.

U sportskom žargonu rečeno, Mačva je imala “dužu klupu” i veći broj raspoloživih i kvalitetnijih igrača. Najefikasniji u valjevskoj ekipi ponovo su bili već tradicionalno Ognjen Pejić sa šest i Marko Ćaćić sa pet golova, dok su u gostujućoj ekipi Nenadović i Milutinović postigli po pet golova.