27/04/2024

POBEDA VALISA U NIŠU

Autor 23/10/2021

Vaterpolisti Valisa došli su i do druge pobede u Super ligi Srbije. Valjevci su u Nišu pobedili ekipu Naisa rezultatom 17:6 ( 3:0, 5:2, 5:3, 4:1).

Odlična igra vaterpolista Valisa u prvoj četvrtini bila je naznaka konačnog rezultata, jer se domaćini nisu uspeli da postignu ni jedan gol. U drugoj i trećoj četvrtini Valisovci su čvrsto držali igru pod kontrolom, pa je konačan rezultat posle treće četvrtine bio 13:5, a četvri deo igre bio puka formalnost, koji je takođe završen u korist valjevske ekipe 4:1.

Najefikasniji u redovima Valisa bili su Luka Trajković i Stefan Porobić sa po tri pogodka dok su po dva gola postigli Kovačević, Lobov, Živojinović i Jegorov.

Posle četiri kola ovo je druga pobeda Valisa, posećamo da je u prvom kolu savladan Proleter, potom je nakon odlične igre izgubljena utakmica sa favorizovanim Vukovima, a u trećem kolu je utakmica sa Vojvodinom završena nerešenim rezultatom.