Najnovije vesti

NOVA POBEDA VALISA

Autor 21/02/2022

Vaterpolisti Valisa učvrstili su se na sedmom mestu Super lige Srbije nakon pobede nad ekipom Proletera u Zrenjaninu.

U čvrstoj utakmici koja je za domaćine bila veoma važna zbog opstanka u Super ligi, Proleter se bolje snašao u prvoj četvrtini koja je završena rezultatom 5:4. Trgli su se valjevski vaterpolisti u drugoj koja je pripala valjevskoj ekipi 3:4, te se na odmor otišlo nerešenim rezultatom 8:8.

Pun gas dodale su valjevske vidre i treću četvrtinu rešile u svoju korist 5:2, kada je i rešena utakmica. Poslednja četvrtina pripala je domaćinu 4:2, ali to nije bilo dovoljno za preokret.

Bolji od ostalih u redovima valjevske ekipe bili su i najefikasniji igrači Šofranac sa tri,i Porobić, Kovačević i Baucalo sa po dva postignuta gola.

Valisovci sledećeg vikenda imaju pauzu, a 3.marta u Kranju nastavljaju poslednji krug Regionalne lige gde ih očekuju utakmice protiv Triglava, Vojvodine i Proletera.