19/03/2024
Najnovije vesti

POBEDA BUDUĆNOSTI U BOGATIĆU

Autor 04/09/2022

Probudili su se fudbaleri Budućnost Krušika. Nakon dva startna poraza, potom pobede protiv Mladog radnika (3:0), juče je na gostovanju u Bogatiću pobeđena ekipa Mačve 0:1.

Gol odluke postigao je kapiten Gentić, nakon što je Ristović odlično izveo korner, glavom je odigrao Đorđević spustivši loptu u gužvu ispred gola, a najprisebniji je bio Gentić postigavši gol.

U drugom poluvremenu ređali su se jalovi napadi na obe strane. Domaća ekipa u jednoj izglednijoj prilici imala je stativu, a valjevski fudbaleri su čvrstom igrom držali pod kontrolom rezultat. Imali su i valjevci šanse u drugom poluvremenu ali je nedostajalo koncentracije da bi rezultat bio veći.

Ovom pobedom Budućnost Krušik izlazi iz donjeg doma Srpske lige zapad. Čini se da se ekipa konsolidovala nakon neočekivanih poraza u prva dva kola. Rukovodstvo kluba i dalje u potrazi je za novim trenerom.

U sledećem kolu Budućnost Krušik na stadionu u parku Pećina dočekuje ekipu Borac 1926, jednog od kandidata za najviši plasman i ulazak u Prvu ligu. Utakmica počinje u 16 sati.