19/03/2024

NOVI PORAZ BUDUĆNOST KRUŠIKA

Autor 21/08/2022

Prvenstvo Srpske lige- zapad nastavljenu je odigravanjem utakmica drugoga kola, a valjevska ekipa doživela je i drugi poraz.

Nakon poraza od Rađevca u prvom kolu u Valjevu, juče je u Arilju ekipa domaće Budućnosti ubedljivo porazila valjevsku ekipu 4:0.

Prvi gol, što je bio i rezultat prvog poluvremena domaćini su postigli u drugom minutu, nakon greške odbrane valjevske ekipe. U drugom poluvremenu ređale su se šanse domaćina, ali i golovi.

Zanimljivo je da valjevska ekipa gotovo da nije uputila šut ka golu domaćina. Nakon ovog poraza valjevska ekipa “zakovana” je na začelju tabele. Gotovo je neverovatno da ekipa koja je najavljivala borbu za vrh tabele, uz brojna pojačanja, u prva dva kola nije pokazala gotovo ništa na terenu, i da su obe utakmice izgubljene od igračko slabijih ekipa. Očigledno je da u igri nešto ne štima. Da li će u narednim utakmicama biti nekih promena videće se već u narednoj utakmici.

U trećem kolu Budućnost Krušik dočekuje ekipu Mladog radnika, koja takođe u prva dva kola ima poraze.