19/03/2024
Najnovije vesti

RUKOMETAŠICE NASTAVLJAJU SA POBEDAMA

Autor 03/04/2022

Nakon poraza od ekipe Medicinara u Šapcu prošle nedelje 24:25, valjevske rukometašice su danas pregazile ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca rezultatom 36:20 (25:7)..

Brzo su valjevke prebolele poraz u Šapcu u kome su u poslednjem napadu propustile šansu za nerešen ishod. Ceh su platile gošće iz Gornjeg Milanovca koje su samo u prvih desetak minuta uspevale da se odupru odličnoj igri domaćina. Već na kraju prvom poluvremena bilo je jasno ko će biti pobednik, ali je trener valjevki Dušan Novokmet u drugom poluvremenu u igru uveo najmlađe.

Čak 13 igračica Metalca se upisalo u strelce- po četiri gola postigle su Mirjana Obrenović, Jovana Pavlović, Jelica Mijailović, Nikolina Tripković, Staša Damnjanović i Nevena Tripković, dok su po gol manje postigle Vanja Savić i Jovana Jovančić. Kod gošći je nezaustavljiva bila Mina Milošević sa 15 pogodaka.